• PERİYODİK BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİMİZ

  Kaliteli bir servis ekibi ve hizmeti, kaliteli bir asansör kadar önemlidir. Çalışan sistemin, daha emniyetli ve sorunsuz hizmet sunabilmesi için periyodik bakımlar, asansör ve benzeri taşıma sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Periyodik bakım hizmeti esnasında ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek arıza ve tehlikeler önceden tespit edilmiş olup, çalışan sistemin yıpranma süresi uzadığı için ürününüz daha uzun süre emniyetli bir şekilde hizmet vermiş olacaktır. Sanıldığının tersine, bina ve işletme maliyetleriniz daha da minimize olmuş olacaktır.
  Servis Hizmetleri
  Ervo Lift; her tipte asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant vb. sistemlerin servis ve bakım hizmetini üstlenmektedir. Firmamıza Servis ve Bakım için e-mail yolu ile veya telefonla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan Teklif İsteme Formunu doldurarak da bizlere ulaşabilir fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Biz Ervo Lift olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek üzere tüm ekibimiz ile birlikte hazırız.

  “Servis hizmeti aldığınız firmanın yeterlilik belgelerini mutlakla isteyin.” (Yeterlik belgelerini öğrenmek için firmamızın kalite ve yeterlilik belgeleri bölümünü ziyaret edin.)

  Hızlı servis kesin çözüm en geç 3 saat içerisinde arızaya müdahale.
  (2 saat 35 dakika ortalaması ile % 93 verim sağlanmıştır.)

Ervolift Asansör © Copyright Tüm Hakları Saklıdır
0474 225 2050