• Bina sisteminde asansör dairesi olmayan fabrika,mağaza,apartman,plaza ve otomabil servisleri vb. binalarda yük veya insan taşımak amacı ile yapılan asansör sistemleridir .Genellikle 3o m seyir,30 tona kadar taşıma kapasitesi olan trafik yoğunluğu fazla olmayan binalarda asansör makine odası yapılamıyor ise en iyi ekonomik asansör çözümüdür.Sistem  seyir mesafesine bağlı olarak direkt (halatsız ) veya endirekt(halatlı) olarak iki ayrı mantıkla uygulanabilir.Bina üzerine extra bir yük getirmemektedir yük tamamen zemine verilmektedir.Bina statiğini etkilememektedir.

    Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller yapılmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunma şeklini en iyi şekilde temsil eder.

    -Tahrik motoru sadece asansör yukarı giderken çalışır,aşağı yönde ise sistem kendi ağırlığı ile hareket eder.Bu avantaj herhangi bir olası arızada (enerji kesilmesi,sigorta atması gibi.) ilave enerji kaynakları olmadan kabinin aşağı yönde hareketini sağlar.

    -İniş hızı,çıkış hızına bağımlı olmadan yükseltilebilir.Bu avantaj,motor gücünü yükseltmeden,bina trafiğini arttırılmasında kullanılabilir.

Ervolift Asansör © Copyright Tüm Hakları Saklıdır
0474 225 2050